Salon Materacy - Łempiccy, ul. Jagiellońska 82B, 03-301 Warszawa, tel. 222434373, e-mail: sklep@salonmateracy.pl
Koszyk: 0,00
cart
aktualnosci_23.jpg

Istnieje wiele sposobów, aby poprawić jakość snu i dobrze się wyspać. Oto kilka porad:

 

1.Stwórz przyjemną atmosferę w sypialni. Upewnij się, że pokój jest ciemny, cichy i chłodny. Jeśli potrzebujesz, możesz użyć zasłon, maski na oczy lub zatyczek do uszu.

2.Stwórz rutynę przed snem. Zrób coś relaksującego przed snem, takie jak ciepły prysznic, medytacja lub czytanie książki.

3.Unikaj kofeiny i alkoholu przed snem. Kofeina może utrudnić zasypianie, a alkohol może zakłócić cykl snu.

4.Regularnie uprawiaj aktywność fizyczną. Ćwiczenia fizyczne pomagają zmęczyć ciało i umysł, co ułatwia zasypianie.

5.Utrzymuj regularny harmonogram snu. Staraj się chodzić spać i wstawać o tej samej porze każdego dnia, nawet w weekendy.

6.Zredukuj ekspozycję na światło z urządzeń elektronicznych przed snem. Światło z ekranów może zakłócać produkcję melatoniny, co może utrudnić zasypianie.

7.Unikaj ciężkich posiłków przed snem. Ciężkostrawne jedzenie może zakłócić sen.

8.Przygotuj sobie wygodne i miękkie łóżko oraz poduszkę. Komfortowe warunki do snu to ważna kwestia, która pomaga w jakości snu.

Wszystkie te wskazówki mogą pomóc poprawić jakość snu i pomóc Ci dobrze się wyspać. Jeśli mimo prób, dalej masz trudności ze snem, warto skonsultować się z lekarzem lub specjalistą ds. snu.

Materac Piano Lux, Piano Luxury to luksus bez granic i dobrodziejstwo dla alergików.

Przesypiamy 2.500 - 3.000 godzin w ciągu roku. Musimy zatem zrobić wszystko, aby był to czas rzeczywistego relaksu, regeneracji mięśni, układu nerwowego a co za tym idzie całego organizmu.Każdy człowiek śpi inaczej. Nasze wymagania co do warunków i nasze zachowania podczas snu zależą od wieku, stanu ciała i indywidualnych rytmów życiowych. Wszystko to wpływa na nasz spokojny lub niespokojny sen. Podczas snu poruszamy się częściej niż to sobie uświadamiamy. Częste zmiany pozycji mocno obciążają nasze mięśnie i kręgosłup. Bardzo istotny jest więc dobór odpowiedniego podłoża snu, równomiernie podpierającego ciało niezależnie od pozycji. Szczególnie polecamy Państwu materace z kolekcji Piano. Są to materace wykonane z pianek wysokoelastycznych i pianek termoelastycznych. W naszych materacach pianka wysokoelastyczna składa się z milionów pęcherzyków powietrza, które powodują, że podłoże jest samo-wentylujące się. Aby zaspokoić wszystkie - nawet najbardziej wyszukane życzenia klientów, Kolekcja materacy Piano oferuje szeroki asortyment wkładów termoelastycznych zapewniających prawidłowy odpoczynek w czasie snu. Zespoły doświadczonych lekarzy ortopedów i specjalistów w zakresie medycyny badają zależności między ułożeniem ciała, klimatem łóżka, a jakością snu. Udoskonalone w wyniku tych prac materace Piano tworzą elastyczne podłoże niezbędne do regeneracji i odpoczynku. Bardzo dużą zaletą materaców Piano jest ich punktowa elastyczność i doskonałe dopasowanie do kształtu ciała. Ponadto pianka termoelastyczna w tych materacach doskonale redukuje przenoszenie drgań czego świadectwem jest tak zwany test kieliszka z czerwonym winem. Test polega na tym, że stawiamy kieliszek z winem na materacu a obok skacze np. dziecko. Wino z kieliszka się nie wylewa ponieważ pianka termoelastyczna doskonale tłumi drgania.

A oto 10 powodów, dla których materace Piano Plus, Piano Lux lub Piano Luxury są doskonałym wyborem dla naszych potrzeb zdrowego i komfortowego snu.

*Tworzą środowisko, w którym utrudniony jest rozwój bakterii i mikroorganizmów. Zatrzymuje wzrost zwykłych bakterii i pleśni -- jest to duża zaleta, szczególnie dla astmatyków

*Tworzy środowisko, w którym utrudniony jest rozwój roztoczy i innych drobnoustrojów.

*Adaptuje się łatwo do warunków klimatycznych i dowolnego poziomu wilgotności. Robi wrażenie chłodnego, gdy jest gorąco i ciepłego, gdy powietrze jest zimne. Dzieje się tak dlatego, bo dzięki dużemu napowietrzeniu materac łatwo i skutecznie wymienia ciepło i wilgoć z otoczeniem.

*Pianka termoelastyczna powoduje, że kurz nie zbiera się i nie pyli się

*Jest cichy (nie ma w sobie niczego, co mogłoby wydawać dźwięki, np. skrzypieć) i taki pozostaje na zawsze.

*Idealnie dopasowuje się do ciała, podpiera je w każdym punkcie i w każdej pozycji. Można się swobodnie obracać nie zakłócając spokoju partnera śpiącego obok.

*W razie zapalenia się ogień nie rozprzestrzenia się łatwo.

*Jest przyjazny środowisku -- łatwy do utylizacji po okresie użytkowania. *Nie wymaga żadnej specjalnej konserwacji. *Bardzo trwały – użytkuje się go od 10 do 15 lat.

Nasi partnerzy

M&K Foam Koło
Materasso
Matex
Metzeler
PerDomire
Sembella
Infolinia
Pn-Sb:
10:00 - 20:00
 

 
Tel. 022 243 43 73 sklep@salonmateracy.pl
SONDA

Czy podoba Ci się nasza strona?

bardzo dobra
dobra
nie mam zdania
przeciętna
Przejdź do zakładki

Musisz być zalogowany żeby zobaczyć swoje proukty dodane do zakładki

Przejdź do listy porównań
Brak produktów w porównywarce.

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji