Salon Materacy - Łempiccy, ul. Jagiellońska 82B, 03-301 Warszawa, tel. 222434373, e-mail: sklep@salonmateracy.pl
Koszyk: 0,00
cart

Dostawa

Wysyłka i dostawa towaru.

 

  1. Sposób dostawy: sklep oferuje dostawę za pośrednictwem firm kurierskich oraz własnym transportem na terenie Warszawy i okolic.

  2. Koszt dostawy: koszt dostawy zależy od wielkości zamówienia, miejsca dostawy oraz wybranej formy dostawy.

  3. Czas dostawy: czas dostawy zależy od dostępności produktu i formy dostawy. W przypadku dostawy kurierskiej czas dostawy wynosi zazwyczaj od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku dostawy własnym transportem, czas dostawy ustalany jest indywidualnie z klientem.

  4. Odbiór osobisty: istnieje możliwość odbioru zamówionych produktów osobiście w salonie firmowym w Warszawie, przy czym nie naliczany jest wówczas koszt dostawy.

  5. Zwroty: w przypadku niezadowolenia z zakupionego towaru lub jego uszkodzenia, istnieje możliwość dokonania zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Koszt zwrotu ponosi klient.Zamawiający wyraża zgodę na udostępnienie firmie spedycyjnej swojego adresu i numeru telefonu zamieszczonego w formularzu zamówienia.


Odbierając przesyłkę klient powinien ją rozpakować w obecności kuriera, by ocenić stan towaru. W razie uszkodzenia, kurier ma obowiązek sporządzić protokół uszkodzenia na którym podpisuje się kupujący i kurier. (tylko w takich sytuacjach klient może skutecznie zareklamować kupiony produkt).

Nasi partnerzy

M&K Foam Koło
Materasso
Matex
Metzeler
PerDomire
Sembella
Infolinia
Pn-Sb:
10:00 - 20:00
 

 
Tel. 022 243 43 73 sklep@salonmateracy.pl
SONDA

Czy podoba Ci się nasza strona?

bardzo dobra
dobra
nie mam zdania
przeciętna
Przejdź do zakładki

Musisz być zalogowany żeby zobaczyć swoje proukty dodane do zakładki

Przejdź do listy porównań
Brak produktów w porównywarce.

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji